Slide 1
Slide 1
Slide 1Gay Şişme Bebek SB35

Sipariş Ver

60 TL + Kaydırıcı Jel Hediyeli

Gay Şişme Bebek SB35

İçeriği

Star Bust Göğüs Büyütücü Krem İçeriğinde kesinlikle hormon ve hormon türevi maddeler bulunmamaktadır. tamamen dogal yağlar ve yağ asitlerine ilaveten , Tocopheryl Acetate (e vitamini):Doğal nemlenme ve kırışıklıkların düzeltilmesine yardımcı bir üründür. Hücre bozulmasını önler. Panthenol(b5 vitamini):Panthenol vitamin B komplexinin bir provitaminidir.cildin nem tutma gücünü artırır.Cildin yenilenmesini özellikle hücre oluşumunu destekler. Evening Primerose Oil: doğal fitostrejenik etki gösterir lokal(bölgesel) uygulamada gögüs ebatlarını geliştirmede etkilidir. Calendula oil: tüm cilt tiplerinde rahatlıkla kulanılbilen doğal bir onarıcı ve yenileyici yağdır. Beeswax:Beeswax oldukça etkin bir nemlendirici olup, cildin yüzeyinde nefes alabilen bir tabaka oluşturup cildin nem kaybetmesini engeller Ayrıca oldukça kuvvetli antibakteriyel etkiye sahiptir. Cilt gözeneklerini kapatmadan aşırı kurumuş, tahriş olmuş cildi yatıştırır yumuşatır.

Grape seed oil:Yüksek oranda omega-6 yağ asidi(%58-81 linoleik asit)içeren bir yağdır.linoleik asitin fitoöstrojen etkilere sahip olduğu bulguları vardır. Agua,Gyleryl Stearate , (and) Ceteareth-20 (and) Ceteareth-12 (and) Cetearyl alcohol (and) cetyl Palmitate,Calendula oil,Evening primerose oil,grape seed oil,jojoba oil,Caprylic/capric triglyceride,Octylpalmitate,Glycerin,Glyceryl stearate,Xanthan gum,Sodium polyacrylte,Cyclomethicone,allantoin dimethicone,Glycolic acid,disodium pca ,Tocopheryl acetate idisodium EDTA,Panthenol,Benzoic Acid,Sorbic acid,Dehydroacetic acid,benzyl alcohol,Frangrance 2005 tarih ve 5324 sayılı kozmetik kanununa göre üretilmiştir. Not: Star Bust Kreminin en etken birkaç içerigi taklit edilmesini önlemek amacıyla buraya yazılmamıştır.

Kullanım Şekli

Star Bust Göğüs Kremini sabah ve akşam olmak üzere nohut büyüklüğündeki kremi göğsünüze iyice emilim sağlayana kadar masaj yapınız En iyi sonucu almak için kremi sürmeden önce ılık ve nemli bir havluyla gözeneklerin kremi daha iyi emmesi için silinmelidir. Daha iyi sonuç elde etmek için göğüslere saat yönünde masaj yapılması tavsiye edilir.

Yan Etkileri: Star bust % 100 doğal bir ürün olup herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır. İçeriğinde bulunan glycolic asid yüzünden hafif bir yanma hissi oluşabilir , bu ürünün doğru bir şekilde çalıştığının göstergesidir.

Etkisi

Star Bust kremin etkinliği bünyesinde bulunduduğu etkin yağ ve asitlere dayanmaktadır.glycolic asid küçük molekül yapısına sahip olmasından dolayı medikal anlamda üzerinde en fazla çalışma yapılan asid türüdür.cilde en iyi penetrasyonu (cilde nüfuz etmek) sağlayan dolayısıyla ciltte en yararlı değişiklikleri ortaya çıkaran bir asittir.glycolic asid hücre içine girdiğinde hem yeni kolojen oluşumunu hemde etkin maddeleri cilt içine taşımada önemli bir asid türüdür.klinik çalışmalar ve medikal testlerde bu asidin kolojen yapıyı canlandırdığı epidermal miktarı arttırdığı,aynı zamanda kuvvetli bir anti oksidan ve serbest radikal inhibitörü olduğunu göstermektedir.ayrıca kolojen sentezini ve dermisteki mucopolysaccharid lerini hızlandırdığı görülmüştür.

Memeler, göğüste pektoral kaslar üzerinde bulunan,göğüs duvarına fibroz uzantılar (cooper's ligamanları)ile bağlanmış süt bezleri,yağ ve bağ dokusu bulunan oluşumdur.memeler kas dokusu içermez ve egzersiz yapılarak memeler geliştirilemez. göğüsün, bebeklığı simgeleyen,bebekın ruhsal ve fiziksel açıdan kendini iyi hissetmesi üzerine önemli ölçüde etkisi mevcuttur Göğüs ölçüleri milyonlarca bebekın kabusudur. bebekların büyük çoğunluğu, göğüs yapılarının küçük olmasından şikayetçidir.. göğüs büyüklüğünün normalden daha küçük olmasının,estetik görünümü bozmasının yanı sıra bebekın ruhsal durumunu etkileyebilir. özgüven kaybına neden olabilir.bu gibi durumlarda göğüs yapısını büyütmeye ve dolgunlaştırmaya yönelik geliştirilen ürünümüz ile daha dolgun,daha iri,estetik olarak daha güzel görünümlü göğüs oluşturmak mümkündür.

Sık sık kilo alıp vermeler de göğüslerde meydana gelen hacimsel değişimler ciltin esnekliğini olumsuz yönde etkiler ve buda göğüslerin sarkmasında önemli bir rol oynayabilir.bazı durumlarda sarkmalar küçük yaşlardada meydana gelebilir bu göğsü taşıyan bağların zayıflamasından meydana gelmiş olabilir. Star bust gö ğüs kremi aynı zamanda bu bağların güçlenmesinde de yarar sağlar.

Menapoz dönemi bebekların en sıkıntılı olduğu dönemdir,bu dönemlerde göğüslerde en büyük değişikliklerden nasibini alırlar, bu dönemde göğüsler büyük deformasyonlara uğrarlar starbust göğüs kremi menapoz dönemlerinde oluşan deformasyonlarıda en aza indirmek üzere formüle edilmiştir. star bust göğüs kremi zengin nemlendiriciler ve onarıcılar içerdiğinden her türlü çatlaklara da uygulanabilir.özellikle meme başında oluşan veya oluşabilecek çatlaklarıda önlemeye yardımcı olur.

Hamilelik dönemlerinde göğüs dokusu zaman içinde azalmakta göğüs içleri boşalmaktadır bundan dolayı sarkmalar meydana gelmektedir. bu dönemlerde star bust kremi kullanılarak bu negatif etkiler engellenebilir.

Çoğu bebek memelerinin küçüklüğünden veya sarkmalarından güzel görünmemelerinden endişe edebilir,star bust göğüs kremi bebeklarından bu korkulu endişelerini bir kabus olmaktan çıkarabilir.

Hediyeler